СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

Послуги

Компанія «ГріКо», окрім широкого спектру будівельних матеріалів відомих виробників, вважає за необхідне надавати ряд послуг з метою максимально полегшити питання вибору, доставки та заощадити Ваш час.

Професійні консультації:

Основним завданням продавців-консультантів компанії «ГріКо» є з'ясувати, що саме необхідно клієнту та запропонувати оптимальний продукт, зважаючи на особливість ситуації. На жаль, не всі майстри пройшли професійне навчання і не завжди використовують професійний підхід до вибору матеріалів. У такому випадку завданням менеджера є допомогти клієнту обрати потрібний продукт із спеціальними характеристиками та розрахунком кількості.

 

Виїзд менеджера на об'єкт:

З метою ознайомитись із особливостями та допомогти Вам підібрати все необхідне для Вашого проекту, наші менеджери приїдуть безпосередньо на об'єкт.

 

Доставка товарів під замовлення:

Існує безліч матеріалів, призначених для професійного використання. Ми привеземо їх для Вас під замовлення в найкоротший термін!

 

Тонування фарб і штукатурок:

За допомогою тонування фарб і штукатурок можна бути вибагливим при виборі кольору та відтінку, що існує у Вашій уяві. Ми колоруємо такі фарби та штукатурки: Triora, Polifarb, Ceresit, Sadolin і Kreisel.

 

Комплектація об'єктів:

Фахівці нашої компанії підберуть для Вас максимально ефективні матеріали, зроблять розрахунок за кресленнями, нададуть повну інформацію про необхідні Вам матеріали. Також у Вас є можливість замовити доставку товарів у зручне для Вас місце.

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

  • Email office.grico@gmail.com
  • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
    Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
  • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top