СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

Живий корал: як створити незвичний дизайн інтер’єру

Краса коралових рифів і спрямування на природні цінності – саме це хотіли підкреслити у Всесвітньому інституті кольору Pantone, назвавши найактуальнішим кольором 2019 року Living Coral, або Живий корал.

Pantone випустив серію пропонованих палітр на основі кольорів.

Цей м’який відтінок – золота середина між таким популярним минулого сезону пудровим рожевим і насиченим червоним, - має всі шанси стати «головним героєм» інтер’єрів 2019 року.

Завдяки своєї особливій здатності «підігрівати» холодні приміщення і «освіжати» теплі, кораловий колір виглядає виграшно практично в будь-яких дизайнерських варіаціях і напрямках. Його успішно використовують як у якості основного, так і у якості акцентного кольору. Втім, аби відійти від шаблонності, варто добряче подумати, у яких поєднаннях кораловий колір буде найбільш вдалим. Розібратися в цьому на прикладі кількох готових інтер’єрних рішень допоможе Гріко.

Waterfront Nikis Apartment, Греція

Для зонування приміщення архітектор Стаматіос Гіаннікіс успішно використав три кольори, один з них – кораловий. Яскраві коралові стіни, віконні рами і двері ідеально поєднуються з морським пейзажом за вікном.

Hidden Tints apartment, Швеція

Проект Note Design Studio – це відреставрована квартира в будинку ХІХ століття у Стокгольмі, у якій стриману скандинавську палітру замінили на яскраві пастельні кольори та відтінки. Наприклад, такі яскраві деталі, як коралова шафа та яскраве крісло відразу кидаються в очі та освіжають досить традиційний мінімалістичний інтер’єр.

Suburban Canny, Австралия

Tribe Studio у реконструйований будинок 1930-х років у Сіднеї додали коралово-рожеву ванну кімнату. Коралове у ній все: плитка, шафа під раковиною і рама дзеркала. В результаті навіть білі об'єкти в кімнаті здаються кольоровими.

Chez Claire, Бельгія

Сучасна еклерна у Бельгії від студії Pinkeye привертає увагу не лише цікавим поєднанням різних фактур і візерунків (наприклад, ромб, обриси якого повторюються на підлозі та стінах (лампи і дзеркала), а й кораловою стіною.

Castello di Vicarello, Італія

Дизайн одного з номерів готелю в колишньому замку ХІІ століття в Тоскані. Класичний інтер’єр осучаснює яскрава коралова стіна.

Breadway bakery, Украина

В одеській пекарні теж вчасно вхопилися за тренд. Сидіння, люстри і прилавки в кораловому кольорі з'явилися тут для того, щоб підсилити «теплий колір хліба». Колір відмінно поєднується з іншими відтінками приміщення: сірими поверхнями, блідо-кобальтові синім і вставками відображає золота.

Apartment in Born, Іспанія

Компанія Colombo і Serboli Architecture застосувала різні відтінки рожевого в реконструкції цієї квартири в Барселоні, але вибрали корал для арки, яка домінує над кухнею і вітальнею.

Ця арка, в якій знаходиться гостьова ванна кімната, є гарним акцентом на тлі більш світлих відтінків.

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

  • Email office.grico@gmail.com
  • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
    Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
  • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top