СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

ҐРУНТОВКА КНАУФ ХАФТГРУНД
Артикул: 16084

Ґрунтовка-концентрат універсальна для внутрішніх та зовнішніх робіт.

ОПИС МАТЕРІАЛУ:

КНАУФ Хафтгрунд – паропроникна, лугостійка ґрунтовка-концентрат на основі водної полімерної дисперсії. Не містить розчинників та летючих речовин.

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

Ґрунтовка КНАУФ Хафтгрунд призначена для попередньої обробки поглинаючих та непоглинаючих вологу поверхонь. Нормалізує процес висихання та зменшує усадку будівельних розчинів під час сушки, зменшує ризик виникнення тріщин. Підвищує адгезію перед укладанням керамічної плитки, нанесенням штукатурок та вирівнюючих мас для підлог.

Використовується для обробки поверхонь:

 • всіх традиційних будівельних вапнянооцементних основ;
 • цегельної кладки;
 • блоків із комірчастого бетону;
 • бетону;
 • цементних стяжок;
 • кам’яних основ.

Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

ПОРЯДОК РОБОТИ:

Температура оточуючого повітря та основи при обробці та до повного висихання ґрунтовки має бути в межах від +5°С до +30°С. Основа має бути міцною, сухою, очищена від пилу, забруднень та часток, що відшаровуються. Перед використанням ґрунтовку рекомендується перемішати.

Ґрунтовку КНАУФ Хафтгрунд розбавити водою (ґрунтовка:вода = 1:1 – 1:2) в залежності від ступеня гігроскопічності оброблюваної поверхні. При нанесенні вирівнюючих мас для підлог ґрунтовку використовувати у нерозбавленому вигляді або розбавленою з водою 1:1 (для сильно поглинаючих основ). Наносити на оброблювану поверхню рівномірно валиком, щіткою, пензлем або механізованим способом. Уникати утворення плям та надлишків ґрунтовки на оброблюваній поверхні. Наступні роботи проводити тільки після повного висихання ґрунтовки (не менше 12 годин при 20°С та відносній вологості повітря 65%). Проміжок часу між закінченням висихання ґрунтовки та початком наступних робіт має бути якомога менше, щоб уникнути осідання будівельного пилу на оброблену поверхню. Після нанесення ґрунтовки інструменти та ємності одразу промити водою. Не додавати у ґрунтовку інші матеріали, це приводить до значного погіршення її властивостей.

При потраплянні в очі – рясно промити проточною водою та звернутись до лікаря.

ВИТРАТИ:

Приблизно 0,1 кг/м2 у нерозбавленому вигляді при нанесенні в один шар.

ЗБЕРІГАННЯ:

Зберігати у приміщенні за температури не нижче +5°С вдалині від нагрівальних приладів. Захищати від впливу прямих сонячних променів. Не допускати замерзання. Термін зберігання в нерозпечатаній і неушкодженій упаковці – 12 місяців.

 УПАКОВКА

Відро 5 кг

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

 • Email office.grico@gmail.com
 • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
  Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
 • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top