СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

ЛАК НЦ 218 ТМ «КОЛІС»
Артикул:

Застосовується для реставрації меблів, глянцевий.

Объем-1
ПРИЗНАЧЕННЯ: 

Застосовується для покриття меблів та виробів з деревини, які експлуатуються всередині приміщення, з подальшим поліруванням або без нього.

СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ: 

Перед нанесенням лаку дерев'яна поверхня попередньо просушується, зачищається шліфувальною шкуркою і очищується від пилу. При необхідності лак розбавляють розчинниками 646/647. Лак наносять тонким шаром фарборозпилювачем, наливом, тампоном або кистю.

Час висихання кожного шару - 45 хвилин при температурі 18-22°С. Час остаточного затвердіння останнього шару - 24 години. Витрата лаку на одношарове покриття - 85-105 мг/м2.

ЗАСТЕРЕЖНІ ЗАХОДИ: 

Під час проведення фарбувальних робіт, а також після їх закінчення необхідно ретельно провітрити приміщення. Для захисту рук застосовувати гумові рукавички. У разі потрапляння в очі - промити їх водою і негайно звернутися до лікаря.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: 

Лак зберігають у щільно закритій тарі, оберігаючи від вологи і прямих сонячних променів. Гарантійний термін зберігання 36 місяців з дня виготовлення в тарі виробника.

 

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

  • Email office.grico@gmail.com
  • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
    Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
  • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top