СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

Knauf Ротбанд для стін і стель
Артикул:

Суха гіпсова суміш для штукатурення стін і стель вручну для внутрішніх робіт.

Объем-1

Описання

КНАУФ Ротбанд - суха розчинна штукатурна суміш на основі гіпсу зі спеціальними добавками, що забезпечують підвищену адгезію.

Призначена для ручного високоякісного штукатурення стін і стель при внутрішній обробці приміщень, включаючи побутові кухні і ванні. Є універсальною для всіх видів поверхонь

Виконання

Підготовка поверхні

Основа повинна бути сухою з температурою не нижче + 5 ° С. Поверхню очистити від бруду, пилу і відшарувань, з бетону видалити залишки опалубної мастила. Усунути великі нерівності, металеві елементи захистити від корозії. Забрати вологу з поверхні, для запобігання нерівномірного схоплювання штукатурного розчину, нанести за допомогою пензля або розпилювача грунтовку Грундерміттель.

Порядок роботи

Висипати КНАУФ Родбанд в чисту, холодну воду, щоб матеріал був повністю покритий водою (співвідношення приблизно 1: 0,7) і розмішувати ручним електрозмышувачем на малих обертах до утворення однорідної маси без грудочок, пластичної консістенціі. Не додавати воду або суху суміш під час використання розчинної суміші. Використовувати чисті ємності та інструменти, щоб уникнути скорочення термінів користування розчином. Протягом 20-30 хвилин після замісу полутерком або пластмасовою гладилкою нанести штукатурний розчин і розрівняти.

Після легкого змочування затерти теркою. Товщина одного шару повинна бути в межах 10 мм, але не менше 5 мм.

Якщо передбачене подальше облицювання плиткою, нанесення виконувати в один шар мінімальною товщиною 10 мм.

Наступні роботи - тільки після висихання. Хороша вентиляція прискорює висихання штукатурки.

Не працювати при температурі нижче + 5 ° С.

Інструменти і ємності відразу після використання вимити водою.

Технічні дані

Витрата матеріалу

Близько 8,5 кг на 1 м2 поверхні при товщині шару 10 мм.

Форма поставки / зберігання

Мішки 30 кг

Мішки зберігати в сухому приміщенні на дерев'яних піддонах. Матеріал з пошкоджених мішків слід пересипати і використовувати в першу чергу.

Термін зберігання в непошкодженій упаковці 6 місяців.

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

  • Email office.grico@gmail.com
  • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
    Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
  • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top